Клей медичний БФ- 6

Прозора або злегка каламутна рідина від ясно-жовтого до червонястого кольору. Склад: спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегидной смоли, поливинилбутираля і каніфоль, пластифікований пластифікатором.

Фармакологічна дія
Клей БФ- 6 має ранозагоювальну і антисептичну дію. Використовується як ізолюючий засіб, сприяє загоєнню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійка до механічних і хімічних дій. При покритті клеєм БФ- 6 кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Свідчення

Клей БФ- 6 застосовують для обробки мікротравм - садна, подряпин, порізів і інших дрібних ушкоджень шкіри, а також для покриття кореня зуба при хірургічному лікуванні околокорневых зубних осередків інфекції : кіст, гранулем.

Режим дозування

Клей БФ- 6 застосовують місцево для дорослих і дітей Дітям до року застосування Клею БФ- 6 не рекомендується. Перед нанесенням клею БФ- 6 ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу і підсушують місце, підмет покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження і прилеглих неушкоджених тканин (пов'язку не накладають). У разі порушення цілісності плівки поверх неї наносять нову плівку.

При хірургічному лікуванні околокорневых осередків інфекції корінь зуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу, підсушують і покривають клеєм частину кореня зуба, виступаючу в дефект кісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1 - 2 хвилини рану обсушують, стежачи за заповненням околокорневого дефекту щелепи кров'яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне. Плівка утворюється протягом 2 - 5 хвилин після нанесення БФ- 6 і міцно утримується на шкірі протягом 2 - 3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7 діб.