Епоксидний клей

Двокомпонентний клей для склеювання будь-яких поверхонь.

Епоксидний клей "Атлант" - це двокомпонентний клей для склеювання будь-яких поверхонь.

Він є універсальним засобом для надійного склеювання різних матеріалів із дерева, металу, кераміки, порцеляни. Застосовується для усунення дрібних дефектів та тріщин у виробах різного складу.

Призначення: епоксидний клей може бути використаний для склеювання та відновлення більшості матеріалів, він добре заповнює порожнечі, тріщини. , відновлює форму та обсяг виробу. Найкраще склеює електротехнічні деталі, керамічні, металеві, бетонні та скляні вироби. Клейовий шов бензо-, масло-, водостійкий, що не дає усадки, не розширюється при затвердінні. Склеєні вироби можна використовувати при температурі -30°С до +150°C.

Не використовувати для склеювання нейлону, силікону, фторованої смоли, м'якого ПВХ, гуми, поліетилену та поліпропілену.

Спосіб застосування: склеювані поверхні повинні бути чистими та знежиреними. Перед склеюванням обробіть поверхні, що склеюються наждачним папером - це покращить адгезію клею. Видаліть захисний запобіжник на поршні шприца та захисні ковпачки на кінцях дозаторів. Видавіть обидва компоненти клею плавно натискаючи на поршень. Ретельно перемішайте компоненти шпателем до отримання однорідної маси – ця суміш є клей. Протягом 1-2 хвилин після змішування нанесіть клей тонким шаром на одну з поверхонь, з'єднайте з іншою і зафіксуйте ці поверхні в нерухомому стані на 5-10 хвилин. Склеювання необхідно проводити при температурі навколишнього середовища +20°С, при температурі нижче +5°С епоксидний клей не твердне і склеювання не відбувається. Після склеювання трохи відтягніть поршень назад, витріть кінці шприців сухою паперовою серветкою і герметично закрийте їх захисними ковпачками.

Склад: епоксидна смола, затверджувач, модифіковані домішки.