Про компанію ДВА - Атлант

Підприємство було створено у 1998 році, і за весь час роботи стало досить відомим як українським, так і російським споживачам. Часом, що гідно пройшов випробування, стверджуючись на ринку серед інших фірм, завойовувати авторитет у споживача було дуже нелегко. Сьогодні свідченням цього є постійний попит на продукцію "Д.В.А."-Атлант і він постійно зростає.

ДВА - Атлант

"Д.В.А."-Атлант своїм стратегічним завданням ставить підвищення компетентності споживачів. Останнім часом до українського ринку товарів народного вжитку можна застосувати афоризм : "Немає нічого гіршого, ніж хороша реклама поганого товару". Уникнути цього та зробити правильні висновки Вам допоможе вітчизняний виробник в особі "Д.В.А." - Атлант, а також соціологічне опитування людей, які користуються продукцією цього підприємства.

Наш новий продукт, клей ЦІАКРИЛАН - це нове покоління клеїв, аналогів якого не існує. На тлі інших клеїв перше, що впадає у вічі, це його висока якість. Воно досягається тотальним контролем всього технологічного процесу. Це дозволяє своєчасно побачити та усунути всі проблеми складного технологічного процесу.

Устаткування, на якому виготовляється Ціакрілан, є унікальним. Завдяки такому продуманому та відповідальному підходу до справи клей Ціакрілан у сумлінній конкурентній боротьбі зайняв гідне місце серед товарів народного споживання.

 

ТМ "Ціакрілан", "Ціакрин 90", "Атлант" захищені законодавством України.

Згадується девіз: "Свій до свого за своє". Хороший девіз, але найкраще він спрацьовує тоді, коли своє – хороше чи дуже хороше. Завдяки зростанню та зміцненню лідерських позицій на ринку України підприємство "Д.В.А."-Атлант стало на крок ближче до своїх покупців.

Наш клей завжди гарантія якості!