Циакрилан баночка 5г

Однокомпонентний клей, що не має у своєму складі розчинників, і не потребує використання стабілізаторів, каталізатора і т.д.
Супер клей Циакрилан баночкаСупер клей Циакрилан баночка
Опис

ЦІАКРИЛАН баночка 5г – це нове покоління клеїв, аналогів якого не існує. Перше, що впадає у вічі, це його висока якість!

Універсальний ціанокрилатний суперклей, призначений для побутового використання та ремонтних робіт.

Спеціальна формула клею дозволяє досягти високоміцного клейового шва між непористими поверхнями різних матеріалів, як наприклад: метал, гума, пластмаса, скло та багато іншого.

ЦІАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, що не має у своєму складі розчинників, і не потребує використання стабілізаторів, каталізатора і т.д. Процес склеювання відбувається при контакті шару клею з атмосферною вологістю – результат швидкої полімеризації.

Спосіб застосування:
Зачистити та знежирити склеювані поверхні. Переконайтеся, що вони чисті та сухі. Переконайтеся, щоб склеювані поверхні були ретельно підігнані і між ними не було зазору. Нанесіть 1-2 краплі клею для утворення тонкої плівки, потім міцно стисніть поверхні, що склеюються, на кілька секунд. Клейовий шов готовий протягом 30 секунд.

Повна полімеризація відбувається через 24 години, тому користуватися склеєним предметом краще після закінчення 24 годин після склеювання. Для кращої якості клейового шва рекомендується тримати склеювані матеріали в притиснутому стані під тиском.
Надлишкова кількість клею погіршує характеристики шва, при появі білих плям видаліть їх ацетоном.
При попаданні на шкіру змийте клей теплою водою або ацетоном. Потрібно берегти клей від дітей.

Рекомендується зберігати клей у сухому темному місці.

Швидкість схоплювання залежно від матеріалів, що склеюються, від 5 до 30 секунд.

Термін придатності: 36 місяців

Клей розчинний в ацетоні, диметил формальдегіді, нітрометані, диметил сульфоксиді.

Торгівельні марки «ЦІАКРИЛАН», «ЦІАКРИН 90», «АТЛАНТ» належать ТОВ «ДВА-Атлант».

ТУ. 24.6-33285865-001-2008