Холодна зварка

Клей Холодне Зварювання  на епоксидній основі з затверджувачем. 

Клей Холодне Зварювання: "Холодна Зварка "Атлант" Автомобільна - це клей на епоксидній основі з затверджувачем, який за лічені хвилини може з'єднати все що завгодно. 

Призначення: для міцного i герметичного з'єднання деталей з чорних і кольорових металів, пластмас, скла, кераміки, дерева, мармуру. З'еднує різнорідні матеріали, забезпечуючи високу адгезію і міцність. Відновлює форми пошкоджених деталей і різьбових з'єднань. Ліквідує протікання в трубах, резервуарах, радіаторах, бензобаках, забезпечує ремонт у важкодоступних місцях, або у випадках, коли розбирання неможливе. Незамінний ремонтний засіб для будинку, квартири, автомобіля, катера, яхти.


Спосіб застосування: обробіть деталі у місцях з'єднання наждачним папером, очистіть від бруду. Відріжте необхідну кількість засобу і ретельно розімніть його вологими руками до отримання робочої маси однорідного кольору. При цьому засіб повинен розігрітися в руках та стати пластичним та липким. Нанесіть на поверхні, що ремонтуються і, по можливості, притисніть на 5-10 хвилин. Робочій масі можна надати потрібної форми плоским предметом змоченим водою. Після затвердіння (через 1 годину) можна обробляти, свердлити, нарізати різьбу, фарбувати.

При ремонті під водою або по замасленій поверхні потрібно притискати та пригладжувати засіб до відчуття прилипання до поверхні та зупинки протікання, потім утримувати 5-10 хвилин до затвердіння.

Важливо: якщо в результаті зберігання продукту більше двох років, або різких коливань температур зберігання, відбулось деяке затвердіння зовнішнього шару складу, нагрівайте його до +65°C. Можна використовувати для цього верхню кришку двигуна, потік гарячого повітря від обігрівача салону, мікрохвильову піч (15 сек.) і т. д. Дайте трохи охолонути (приблизно до 20-23°С), і виріб прийме початковий стан, зберігаючи при цьому всі свої чудові властивості!

Склад: епоксидні смоли, амінові смоли, затверджувачі, мінеральний